Blog2021-09-30T21:44:21+02:00

Marketing a management

Články, tipy a nápady

Trendy v online designu pro rok 2021

Jak se zalíbit oku, pozorujícímu váš web, e-shop nebo reklamu v online prostředí? Potřeba zaujmout a odlišit se tu bude už navždy. Současně každému se líbí něco jiného. Co tedy s tím? Mohou vám pomoci trendy v designu. Vybral jsem pro vás online-design trendy roku 2021.

Jak zvýšit tržby po lockdownu?

Propad tržby, pokles objednávek, nutnost přizpůsobit se. Bohužel, drtivá většina podnikatelů toto reálně prožívá. Co s tím? Bojovat, makat, nevzdávat se. Posílit online a být vidět. Přináším několik konkrétních marketingových tipů a strategických rad pro restart po karanténě...

Zápisky z cest

Vzpomínky a fotky z putování po světě

Chicago Windy City

FOTKY - Chicago, město, které mě opravdu bavilo. Zajímavá architektura, mix lidí, nadzemka a Michiganské jezero. Rád se tam podívám někdy znovu.

Yellowstone National Park

FOTKY - Wyoming není úplně za barákem a tak trochu konec světa. V roce 2017 na cestách po státech jsem zamáčknul slzičku: "Proč zrovna Yellowstone musí být zrovna takhle z ruky...". O dva roky později se to povedlo při dalších cestách po USA. Být tam, v zemi gejzírů, bizonů a medvědů a vidět to na vlastní oči. Další splněný cestovatelský sen.

1109 NYC memorial

FOTKY - 11. září jsme zrovna byli v NYC a Manhattan si připomínal události z roku 2001. I po několikáté návštěvě památníku WTC se člověk neubrání pocitu takové  zvláštní, hutné a ne úplné příjemné energie toho místa.

Irish trip

FOTKY - Irish trip - Dublin, Cliffs of Moher, Wicklow Mountains National Park, The Rock of Cashel, Glasnevin Cemetery, Glendalough

Experience Oman

FOTKY - Nápad vyrazit do Ománu, půjčit si auto a pocestovat po této pouštní zemi se vyplatil. Ověřili jsme si na vlastní kůži, že je Omán krásná země, plná přátelských lidí a zajímavých míst k návštěvě.

Florida není jen o luxusní koupačce

ZÁPISKY - Šumění mořských vln mě vždycky uspí hned, jak na chvíli přivřu oko. Odpočinková dovolená v plném proudu. “Zlato, to je fajn článek, už jsi ho četl?” Hmm, tak díky, že už nespím a také nevím o jaký článek jde. “No o těch kočičkách, šestiprstých, co měl Hemingway na Floridě. Na těch ostrovech Keys, Hemingway tam žil a je to tam krásný. Tam chceme, tam se jednou musíme podívat. Přečti si to.” Načež mi přistál Klárčin časopis na břiše. Začtu se a začínám tušit, že se rýsuje další cesta do Ameriky…

Monument Valley: Divoký západ hadr

ZÁPISKY - Zprvu máte pocit, že kusy kamenů vás nemohou ničím překvapit. Jejich oranžová barva zalitá sluncem připadá taková… samozřejmá. I když se stejnou samozřejmostí si myslíte, že ve všech těch filmech a na všech těch fotkách je ta ohnivá barva dohnaná v postprodukčních editorech. Vytáhnout oranžovou, přihodit trochu červené, pohrajeme si s vyvážením bílé do teplých barev. Není tomu tak.

O autorovi:

Michal Karmazin
Michal je typem bojovníka, kterého chcete mít ve svém byznysu. Ostré náboje a sečné zbraně nahradil mozkovými závity, které se točí ve prospěch celé firmy.
Přejít nahoru